Кулер для процесора Vinga CL3009 (115XAM2-AM4/FM1-FM2+) (CL3009) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | Vinga |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 3pin |
| Максимальний TDP: | 98 Вт |
| Регулювання обертів/живлення: | Немає |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 2000 об/хв |
| Рівень шуму: | 20 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 113x111x77 мм |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket 775, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200 |
| Висота охолодження, мм: | 111 |
| Габарити | 113x77x111 мм |
| К-сть мідних трубок: | 2 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Сумісність: | s1151, s1150, s1155, s1156, s775, sAM4, sFM2+, sFM2, sFM1, sAM3+, sAM3, sAM2+, sAM2 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Кулер для процесора Vinga CL3009 (115XAM2-AM4/FM1-FM2+) (CL3009) Б/в
Код товару: 117841USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 117841USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.