Кулер для процесора Noctua NH-U12S (115x) (NH-U12S (115x)) Б/в,U1
Характеристики
| Стан товару | Б/в U1 |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | Noctua |
| Тип: | Повітряне |
| Призначення: | Для процесора |
| Сумісність з AMD: | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2 |
| Сумісність з Intel: | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066 |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Розміри Fan: | 120x120x25 мм |
| Максимальний TDP: | 140 Вт |
| Регулювання обертів/живлення: | PWM |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 1500 об/хв |
| Рівень шуму: | 23 Дб |
| Підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 158х125х120 мм |
| Колір | Бежево-коричневий |
| Висота охолодження, мм: | 158 |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket 115x, Socket 1200, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Кулер для процесора Noctua NH-U12S (115x) (NH-U12S (115x)) Б/в,U1
Код товару: 203149USEDU1
Гарантія: 3міс.
Код товару: 203149USEDU1
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.