Кулер для процесора MSI MAG COREFROZR AA13 BLACK (MAG COREFROZR AA13)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | MSI |
| Тип: | Повітряне |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin PWM |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Максимальний TDP: | 240 Вт |
| Повітрянний потік: | 62,6 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Ковзання з гвинтовим різьбленням |
| Частота обертів: | 510-2700 об/мин |
| Рівень шуму: | 17-34.1 Дб |
| Ресурс роботи: | 40 тис. годин |
| Матеріал радіатора: | Алюміній + Мідь |
| Підсвічування: | ARGB |
| Габарити: | 152x121x94,5 мм |
| Колір | Чорний |
| Socket | AM4, AM5, 1700, 1851 |
| Висота охолодження, мм: | 152 |
| Габарити | 152x121x94,5 мм |
| К-сть мідних трубок: | 4 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Кулер для процесора MSI MAG COREFROZR AA13 BLACK (MAG COREFROZR AA13)
Код товару: 254894NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 254894NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Дмитро
Кулер MSI MAG COREFROZR AA13 Black чудово справляється зі своїм завданням і працює тихо навіть під навантаженням. Дуже просто встановив і він ідеально підійшов до мого Ryzen 5 5600X. Температури стабільні, без перегрівів. А також приємні бонуси від MSI.
03.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
04.12.2025
Микола
Кулер MSI MAG CORE FROZR AA13 справив дуже приємне враження. Має якісну збірку, сучасний стильний дизайн і добре вписується в інтер’єр корпусу. Встановлення пройшло без жодних труднощів — усе продумано до дрібниць.
Під час роботи кулер тихий і ефективно охолоджує процесор, навіть під навантаженням температура залишається стабільною. Також подобається підсвічування — воно яскраве, але не надто нав’язливе.
Загалом, дуже задоволений покупкою. Відмінне співвідношення ціни, якості та продуктивності. MSI вкотре довели, що роблять надійну техніку!
02.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Щиро вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025
Микола
Кулер MSI MAG CORE FROZR AA13 справив дуже приємне враження. Має якісну збірку, сучасний стильний дизайн і добре вписується в інтер’єр корпусу. Встановлення пройшло без жодних труднощів.
Під час роботи кулер тихий і ефективно охолоджує процесор, навіть під навантаженням температура залишається стабільною. Також подобається підсвічування.
Загалом, дуже задоволений покупкою. Відмінне співвідношення ціни, якості та продуктивності. MSI вкотре довели, що роблять надійну техніку.
02.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
03.11.2025
Бєлозьоров Максим
Купив цей кулер MSI і залишився дуже задоволений. Збірка якісна, виглядає стильно — матовий чорний дизайн чудово вписується в корпус. Встановлення пройшло без жодних проблем, усе інтуїтивно і надійно фіксується.
Під час роботи кулер майже не чути, навіть коли процесор під навантаженням — температура стабільна й тримається в межах норми. Для ігор чи роботи з важкими програмами цього більш ніж достатньо.
Загалом — чудовий варіант у своєму ціновому сегменті. Тихий, ефективний і виглядає як топ. MSI вкотре не підвела
27.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
28.10.2025
Бєлозьоров Максим
Відносно компактний та не важкий, підтримує всі актуальні наразі платформи та легко встановлюється. Рівень шуму від комплектного вентилятора прийнятний, а при зниженні швидкості крильчатки його майже не буде чути. Доступну систему охолодження від іменитого виробника, яка має гарну ефективність
24.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
28.10.2025
Відгуки (5)
Дмитро
Кулер MSI MAG COREFROZR AA13 Black чудово справляється зі своїм завданням і працює тихо навіть під навантаженням. Дуже просто встановив і він ідеально підійшов до мого Ryzen 5 5600X. Температури стабільні, без перегрівів. А також приємні бонуси від MSI.
03.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
04.12.2025
Микола
Кулер MSI MAG CORE FROZR AA13 справив дуже приємне враження. Має якісну збірку, сучасний стильний дизайн і добре вписується в інтер’єр корпусу. Встановлення пройшло без жодних труднощів — усе продумано до дрібниць.
Під час роботи кулер тихий і ефективно охолоджує процесор, навіть під навантаженням температура залишається стабільною. Також подобається підсвічування — воно яскраве, але не надто нав’язливе.
Загалом, дуже задоволений покупкою. Відмінне співвідношення ціни, якості та продуктивності. MSI вкотре довели, що роблять надійну техніку!
02.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Щиро вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025
Микола
Кулер MSI MAG CORE FROZR AA13 справив дуже приємне враження. Має якісну збірку, сучасний стильний дизайн і добре вписується в інтер’єр корпусу. Встановлення пройшло без жодних труднощів.
Під час роботи кулер тихий і ефективно охолоджує процесор, навіть під навантаженням температура залишається стабільною. Також подобається підсвічування.
Загалом, дуже задоволений покупкою. Відмінне співвідношення ціни, якості та продуктивності. MSI вкотре довели, що роблять надійну техніку.
02.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
03.11.2025
Бєлозьоров Максим
Купив цей кулер MSI і залишився дуже задоволений. Збірка якісна, виглядає стильно — матовий чорний дизайн чудово вписується в корпус. Встановлення пройшло без жодних проблем, усе інтуїтивно і надійно фіксується.
Під час роботи кулер майже не чути, навіть коли процесор під навантаженням — температура стабільна й тримається в межах норми. Для ігор чи роботи з важкими програмами цього більш ніж достатньо.
Загалом — чудовий варіант у своєму ціновому сегменті. Тихий, ефективний і виглядає як топ. MSI вкотре не підвела
27.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
28.10.2025
Бєлозьоров Максим
Відносно компактний та не важкий, підтримує всі актуальні наразі платформи та легко встановлюється. Рівень шуму від комплектного вентилятора прийнятний, а при зниженні швидкості крильчатки його майже не буде чути. Доступну систему охолодження від іменитого виробника, яка має гарну ефективність
24.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
28.10.2025