Кулер для процесора ID-Cooling SE-902-SD V3 (SE-902-SD V3)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | ID-Cooling |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 3pin |
| Максимальний TDP: | 95 Вт |
| Регулювання обертів/живлення: | Немає |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 2000 об/хв |
| Рівень шуму: | 23 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній + Мідь |
| Підсвічування: | Немає |
| Колір | Чорний |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Висота охолодження, мм: | 120 мм |
| Габарити | 90x70x120 мм |
| К-сть мідних трубок: | 2 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931393305813 |
Кулер для процесора ID-Cooling SE-902-SD V3 (SE-902-SD V3)
Код товару: 244048NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 244048NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Володимир
Доброго дня!Маю такий кулер,з минулого пк,планую апгрейд,чи підійде він до збірки на Ryzen 5 3600,маю на увазі,в плані охолодження його буде достатньо,шкода викидати,майже новий?Дякую!
01.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, може вистачити, але краще радимо ставити більш продуктивне охолодження
03.09.2025
Відгуки (1)
Володимир
Доброго дня!Маю такий кулер,з минулого пк,планую апгрейд,чи підійде він до збірки на Ryzen 5 3600,маю на увазі,в плані охолодження його буде достатньо,шкода викидати,майже новий?Дякую!
01.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, може вистачити, але краще радимо ставити більш продуктивне охолодження
03.09.2025