Кулер для процесора Deepcool AK620 (R-AK620-BKNNMT-G) Б/в,U1
Характеристики
| Стан товару | Б/в U1 |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | Deepcool |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 2 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Максимальний TDP: | 260 Вт |
| Повітрянний потік: | 69 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 500-1850 об/хв |
| Рівень шуму: | 28 Дб |
| Ресурс роботи: | 50 тис. годин |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 160x138x129 мм |
| Колір | Чорний |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 2011, 2011 v3, 2066, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Вага в упаковці, брутто (кг): | 1.45 кгс |
| Висота охолодження, мм: | 160 мм |
| Габарити | 129x138x160 мм |
| К-сть мідних трубок: | 6 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сокет: | Socket AM4, Socket AM5, Socket 115x, Socket 1200, Socket 1700, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066 |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Кулер для процесора Deepcool AK620 (R-AK620-BKNNMT-G) Б/в,U1
Код товару: 226334USEDU1
Гарантія: 3міс.
Код товару: 226334USEDU1
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.