Кулер для процесора Aardwolf Performa Optima 10X (APF-10XOPT-120LED) Б/в,U1
Характеристики
| Стан товару | Б/в U1 |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | Aardwolf |
| Тип: | Повітряне |
| Призначення: | Для процесора |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Розміри Fan: | 120x120x25 мм |
| Максимальний TDP: | 140 Вт |
| Регулювання обертів/живлення: | PWM |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 1700 об/хв |
| Рівень шуму: | 32 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Підсвічування: | Синій |
| Габарити: | 154x130x95 мм |
| К-сть мідних трубок: | 4 шт. |
| Сумісність: | s2011, s1366, s1150, s1151, s1155, s1156, s775, sFM1, sFM2, sAM2, sAM2+, sAM3, sAM3+, sAM4 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Кулер для процесора Aardwolf Performa Optima 10X (APF-10XOPT-120LED) Б/в,U1
Код товару: 100438USEDU1
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100438USEDU1
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.