Кулер для процесора Aardwolf Performa 10X (AM3/AM3+) (APF-10XPFM-120) (APF-10XPFM-120 (AM3/AM3+)) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | Aardwolf |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Максимальний TDP: | 180 Вт |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Кульковий |
| Частота обертів: | 1700 об/хв |
| Рівень шуму: | 32 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній + Мідь |
| Підсвічування: | Синій |
| Габарити: | 151x131x97 мм |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket 775, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1366, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066 |
| Висота охолодження, мм: | 151 |
| Габарити | 131х96х151 мм |
| К-сть мідних трубок: | 5 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сумісність: | s115X, s1200, s20XX, sAM4, sAM3, sAM3+, sFM1, sFM2, sAM2, sAM2+ |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Кулер для процесора Aardwolf Performa 10X (AM3/AM3+) (APF-10XPFM-120) (APF-10XPFM-120 (AM3/AM3+)) Б/в
Код товару: 122737USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 122737USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.