Кулер для процесора Jonsbo PISA A5 ARGB White (PISA A5 White)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | Jonsbo |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin+3pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Максимальний TDP: | 265 Вт |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 800-1800 об/хв |
| Рівень шуму: | 37 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Підсвічування: | ARGB |
| Габарити: | 153x120x75 мм |
| Колір | Білий |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Висота охолодження, мм: | 153 мм |
| Габарити | 120x75x153 мм |
| К-сть мідних трубок: | 5 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська, Івано-Франківськ, Полтава, Одеса, Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сокет: | Socket AM4, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700 |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Кулер для процесора Jonsbo PISA A5 ARGB White (PISA A5 White)
Код товару: 204212NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 204212NEW
Гарантія: 12міс.
Купуй вигідно з «СПЛАЧУЙ ЧАСТИНАМИ» від ПУМБ в COMPX.UA сьогодні, а перший платіж роби через місяць!
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Геннадій
Хочу поміняти кулер. В мене процесор Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00 GHz. Який порадите? Дякую.
07.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Якщо е недорогих варіантів, можемо порадити Кулер для процесора Jonsbo PISA A5 ARGB Gray (PISA A5 Gray) https://compx.ua/kuler-dlia-protsesora-jonsbo-pisa-a5-argb-gray-120mm-lga-1700-1200-115x-am4-am5-265w-4pin-pwm-pisa-a5-gray/ Зробіть замовлення, менеджер проконсультує з приводу інших варіантів
08.08.2025
Валентин
Чи підійде для сокету 2011v3
15.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Немає комплектних кріплень для вашого сокету.
22.04.2024
Новосад Руслан
Хотів заказати DEEPCOOL GAMMAXX 400 V2 RED LED для процесора Ryzen 5 3600 але небуло в наявності цього кулера і мені зарекомендували цей кулер JONSBO PISA A5 ARGB за що велике дякую .Кулером дуже довольний 5 мідних трубок це великий плюс, він тихий добре охолоджує приємна ARGB підсвітка відповідає технічними характеристикам рекомендую.
19.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
19.03.2024
Відгуки (3)
Геннадій
Хочу поміняти кулер. В мене процесор Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00 GHz. Який порадите? Дякую.
07.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Якщо е недорогих варіантів, можемо порадити Кулер для процесора Jonsbo PISA A5 ARGB Gray (PISA A5 Gray) https://compx.ua/kuler-dlia-protsesora-jonsbo-pisa-a5-argb-gray-120mm-lga-1700-1200-115x-am4-am5-265w-4pin-pwm-pisa-a5-gray/ Зробіть замовлення, менеджер проконсультує з приводу інших варіантів
08.08.2025
Валентин
Чи підійде для сокету 2011v3
15.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Немає комплектних кріплень для вашого сокету.
22.04.2024
Новосад Руслан
Хотів заказати DEEPCOOL GAMMAXX 400 V2 RED LED для процесора Ryzen 5 3600 але небуло в наявності цього кулера і мені зарекомендували цей кулер JONSBO PISA A5 ARGB за що велике дякую .Кулером дуже довольний 5 мідних трубок це великий плюс, він тихий добре охолоджує приємна ARGB підсвітка відповідає технічними характеристикам рекомендую.
19.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
19.03.2024