Кулер для процесора ID-Cooling SE-224-XTS ARGB Black (SE-224-XTS ARGB)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кулер для процесора |
| Виробник | ID-Cooling |
| Тип: | Активний кулер |
| Призначення: | Для процесора |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Максимальний TDP: | 220 Вт |
| Повітрянний потік: | 70 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Частота обертів: | 600-1500 об/хв |
| Рівень шуму: | 29 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній + Мідь |
| Підсвічування: | ARGB |
| Габарити: | 151x120x75 мм |
| Колір | Чорний |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Висота охолодження, мм: | 151 мм |
| Габарити | 120x75x151 мм |
| К-сть мідних трубок: | 4 шт. |
| Конструкція: | Баштова |
| Наявність в магазинах | Полтава, Одеса, Івано-Франківськ |
| Сокет: | Socket AM4, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700 |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931393304649 |
Кулер для процесора ID-Cooling SE-224-XTS ARGB Black (SE-224-XTS ARGB)
Код товару: 205173NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 205173NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Андрій
Придбав цю башню для процессора Rayzen 7 5700X.
Легко вставновити на метеринську плату, термопаста в комплекті дуже густа.
В цілому задоволений товаром, але для мого процессору слід було обрати обо більшу башню, обо з більшою кількостью трубок.
Температура в стрес тесті під нагшрузкою 70 градусів, це насправді не велика температура, але мене не влаштовувала, і я на цю башню прикріпів ще один кулер(не комплектний) з другої сторони на видув, кріплення для кулеру були в комплекті, і температура процессору зменшилась, в стрес тесті стала 63 градуси, це дуже добрий показниц.
08.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Відгуки (1)
Андрій
Придбав цю башню для процессора Rayzen 7 5700X.
Легко вставновити на метеринську плату, термопаста в комплекті дуже густа.
В цілому задоволений товаром, але для мого процессору слід було обрати обо більшу башню, обо з більшою кількостью трубок.
Температура в стрес тесті під нагшрузкою 70 градусів, це насправді не велика температура, але мене не влаштовувала, і я на цю башню прикріпів ще один кулер(не комплектний) з другої сторони на видув, кріплення для кулеру були в комплекті, і температура процессору зменшилась, в стрес тесті стала 63 градуси, це дуже добрий показниц.
08.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025