Кронштейн OfficePro MA301 Black MA301
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кронштейн |
| Виробник | OfficePro |
| Місце встановлення: | Настільні |
| Кількість екранів: | 1 шт. |
| Максимальне навантаження: | 8 кг |
| Стандарт VESA: | 75x75 - 100x100 мм |
| Регулювання: | Повне регулювання |
| Колір: | Матовий чорний |
| Мінімальна діагональ: | 17" |
| Максимальна діагональ: | 32" |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський, Одеса, Київ Васильківська, Івано-Франківськ, Львів Газова |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Тип кріплення: | Струбцина Наскрізне кріплення |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4820216972177 |
Кронштейн OfficePro MA301 Black MA301
Код товару: 211827NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 211827NEW
Гарантія: 12міс.
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Василь
Дуже зручний місця займає дуже мало
дуже задоволений покупкою
05.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Василь, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтеся.
05.03.2024
Відгуки (1)
Василь
Дуже зручний місця займає дуже мало
дуже задоволений покупкою
05.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Василь, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтеся.
05.03.2024