Кронштейн OfficePro MA101 MA101 U1
Характеристики
| Стан товару | Новий U1 |
| Тип товару | Кронштейн |
| Виробник | OfficePro |
| Призначення: | Для монітору, ТВ |
| Місце встановлення: | Настільні |
| Діагональ (діапазон): | 17" - 32" |
| Кількість екранів: | 1 шт. |
| Максимальне навантаження: | 9 кг |
| Стандарт VESA: | 75x75 - 100x100 мм |
| Регулювання: | Нахил, Поворот |
| Кут нахилу: | До 45° |
| Кут повороту: | 90° |
| Колір: | Чорний |
| Мінімальна діагональ: | 17" |
| Максимальна діагональ: | 32" |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Тип кріплення: | Струбцина Наскрізний отвір |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4820216972122 |
Кронштейн OfficePro MA101 MA101 U1
Код товару: 211823NEWU1
Гарантія: 12міс.
Код товару: 211823NEWU1
Гарантія: 12міс.
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Илья
Отличные,качественные кранштейны барл под два Моника 24 дюйма, держат уверенно, освободили рабочий стол полностью
12.01.2026
Відповісти
Відгуки (1)
Илья
Отличные,качественные кранштейны барл под два Моника 24 дюйма, держат уверенно, освободили рабочий стол полностью
12.01.2026
Відповісти