Кронштейн Anda Seat Stealth II 17''-32'' Black AD-W-A6D-1S-BB
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Кронштейн |
| Виробник | Anda Seat |
| Місце встановлення: | Настільні |
| Кількість екранів: | 1 шт. |
| Максимальне навантаження: | 9 кг |
| Стандарт VESA: | 75x75 - 100x100 мм |
| Регулювання: | По висоті, По глибині, Нахил, Поворот, Обертання |
| Колір: | Чорний |
| Мінімальна діагональ: | 17" |
| Максимальна діагональ: | 32" |
| Наявність в магазинах | Харків, Одеса, Київ Васильківська, Чернівці |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Особливості: | Підтримка вигнутих екранів |
| Тип кріплення: | Струбцина Наскрізний отвір |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6972417138017 |
Кронштейн Anda Seat Stealth II 17''-32'' Black AD-W-A6D-1S-BB
Код товару: 240519NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 240519NEW
Гарантія: 12міс.
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.