Ігрове крісло Cougar Terminator (Terminator)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Ігрове крісло |
| Виробник | Cougar |
| Механізми: | Multi Block |
| Клас газліфту: | 4 клас |
| Ширина сидіння: | 50 см |
| Ширина спинки: | 63 см |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм: | 83.5 см |
| Кут нахилу спинки: | 90 - 180° |
| Глибина, см: | 59 см |
| Матеріал основи: | Алюміній, Піна |
| Матеріал коліс: | Поліуретан |
| Матеріал оббивки: | Екошкіра |
| Підлокітники: | 4D |
| Регулювання підлокітників: | По висоті, Поздовжньо, Поперечно, Навколо осі |
| Подушка в комплекті: | Немає |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Додатково: | Поділ спинки на сектори |
| Максимальне навантаження: | 130 кг |
| Вага крісла: | 36.5 кг |
| Колір: | Чорно-помаранчевий |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710483773310 |
Ігрове крісло Cougar Terminator (Terminator)
Код товару: 194418NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 194418NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.