Ігрове крісло 1stPlayer WIN101 Black (WIN101)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Ігрове крісло |
| Виробник | 1stPlayer |
| Механізми: | Butterfly |
| Висота сидіння у верхньому положенні, мм: | 36 - 45 см |
| Ширина сидіння: | 55 см |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм: | 91 см |
| Кут нахилу спинки: | 90 - 170° |
| Матеріал основи: | Алюміній |
| Матеріал коліс: | Поліуретан, Гума |
| Матеріал оббивки: | Екошкіра |
| Підлокітники: | 2D |
| Подушка в комплекті: | Під шию |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Максимальне навантаження: | 160 кг |
| Вага крісла: | 21 кг |
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | Пластик, шкірозамінник |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931630206071 |
Ігрове крісло 1stPlayer WIN101 Black (WIN101)
Код товару: 173757NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 173757NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.