Корпус Vinga Ghost (Ghost) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | Vinga |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 310 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 159 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 3 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 7 шт. |
| USB: | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Немає |
| Місць під вентилятори: | 6 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | Немає |
| Штатні вентилятори: | Немає |
| Місць під вентилятори спереду: | 3x 120 мм / 2х 140 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 2x 120 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | Немає |
| Можливість встановлення СВО: | Немає |
| Місць під СВО: | Немає |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Пластик, Загартоване скло |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 200х455х365 мм |
| Місць під вентилятори збоку: | Немає |
| Наявність в магазинах | Харків, Одеса, Полтава, Івано-Франківськ, Львів Газова, Київ Херсонський, Дніпро, Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Корпус Vinga Ghost (Ghost) Без БП
Код товару: 155607NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 155607NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Артем
Подскажите пожалуйста,rx 580 влезет?
27.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Макс. довжина відео, до: 310 мм, якщо у Вас карта 580 розміром 310 або менше - підійде
28.08.2025
Микола
Навіть дуже добрий корпус за свою ціну, також хороший сервіс
25.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
26.08.2025
Відгуки (2)
Артем
Подскажите пожалуйста,rx 580 влезет?
27.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Макс. довжина відео, до: 310 мм, якщо у Вас карта 580 розміром 310 або менше - підійде
28.08.2025
Микола
Навіть дуже добрий корпус за свою ціну, також хороший сервіс
25.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
26.08.2025