Корпус QUBE REEF ARGB Black (REEF_GBNU3) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | QUBE |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Підсвічування корпусу: | ARGB |
| Форм-фактор плати: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 320 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 160 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 1 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 4 шт. |
| USB: | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Зверху |
| Пилові фільтри: | Зверху та знизу |
| Місць під вентилятори: | 7 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 4x 120 мм |
| Штатні вентилятори: | 4 шт. |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 2x 120 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | 2x 120 мм |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 2 шт. |
| Розмір СВО зверху: | 240 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 375x270x340 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Прозора |
| Місць під вентилятори збоку: | 2x 120 мм |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська, Дніпро, Івано-Франківськ, Одеса, Чернівці |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Розмір СВО збоку: | 120/240 мм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Корпус QUBE REEF ARGB Black (REEF_GBNU3) Без БП
Код товару: 239501NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 239501NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Дмитро
Добрий день, в мене материнська плата Asrock H470M-HDV/M.2, глянув по розміру вона на 2 см буде "висіти" перед вентиляторами. Нічого страшного в цьому немає ? Дякую за відповідь!
07.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, не зовсім зрозуміло, де саме буде "висіти". У вас стандартні розміри материнської плати, вони підходять під стандарти розмірів корпусів, проблем не буде
09.02.2026
Дмитрий
Не знайшов де у вас запитання, спитаю тут.
Підійде цей корпус під плату Asus Prime B560M-K
09.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, підійде
10.12.2025
Владислав
Корпус виконаний дуже якісно, швидка доставка, під micro ATX можете брати сміло не пожалієте.
07.01.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
08.01.2025
Коваленко Анна Сергіївна
Змовила корпус ще тиждень тому, о тож , мені є чим поділитися.
Корпус дуже гарний, хотіла купити білий, але не було в наявності декілька тижнів, тому вирішила, що колір не має різниці.
Дуже відкрито видно всі коплектуючі і в цілому він вигляжає максимально естетично, бо майже не видно проводів. Єдине що, в ньому по приїду не правильно стояли вентелятори, але ніякої проблеми з перестановкою не виникло. Особисто в мене він не грівся, тому мені здається, що вентилятори добре виконують свою функцію.
З замовленням не винекло жодних проблем. За 4 дні вже був у мене.
27.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
29.10.2024
Відгуки (4)
Дмитро
Добрий день, в мене материнська плата Asrock H470M-HDV/M.2, глянув по розміру вона на 2 см буде "висіти" перед вентиляторами. Нічого страшного в цьому немає ? Дякую за відповідь!
07.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, не зовсім зрозуміло, де саме буде "висіти". У вас стандартні розміри материнської плати, вони підходять під стандарти розмірів корпусів, проблем не буде
09.02.2026
Дмитрий
Не знайшов де у вас запитання, спитаю тут.
Підійде цей корпус під плату Asus Prime B560M-K
09.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, підійде
10.12.2025
Владислав
Корпус виконаний дуже якісно, швидка доставка, під micro ATX можете брати сміло не пожалієте.
07.01.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
08.01.2025
Коваленко Анна Сергіївна
Змовила корпус ще тиждень тому, о тож , мені є чим поділитися.
Корпус дуже гарний, хотіла купити білий, але не було в наявності декілька тижнів, тому вирішила, що колір не має різниці.
Дуже відкрито видно всі коплектуючі і в цілому він вигляжає максимально естетично, бо майже не видно проводів. Єдине що, в ньому по приїду не правильно стояли вентелятори, але ніякої проблеми з перестановкою не виникло. Особисто в мене він не грівся, тому мені здається, що вентилятори добре виконують свою функцію.
З замовленням не винекло жодних проблем. За 4 дні вже був у мене.
27.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
29.10.2024