Корпус Phanteks Eclipse P400S Tempered Glass White PH-EC416PSTG_WT Без БЖ Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Корпус |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Форм-фактор плати: | E-ATX |
| Макс. довжина відео, до: | 395 мм |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 2 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 7 шт. |
| USB: | 2x USB 3.0 |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Є |
| Вбудовані вентилятори: | 2x 120 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 210x465x470 мм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Корпус Phanteks Eclipse P400S Tempered Glass White PH-EC416PSTG_WT Без БЖ Б/в
Код товару: 198976USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 198976USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноДоставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.