Корпус PcCooler MINI I100G PRO MESH сірий (MINI I100G PRO MESH) Без БЖ
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | PcCooler |
| Призначення: | Робоча станція |
| Типорозмір: | Mini-Tower |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Форм-фактор плати: | Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 300 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 60 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 1 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 1 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 2 шт. |
| USB: | 1x USB 3.0 |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Зверху |
| Пилові фільтри: | Є |
| Вбудовані вентилятори: | Немає |
| Штатні вентилятори: | Немає |
| Можливість встановлення СВО: | Немає |
| Місць під СВО: | Немає |
| Матеріали корпуса: | Сталь |
| Колір: | Сірий |
| Габарити: | 308х128х190 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Гратчаста |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6940526112310 |
Корпус PcCooler MINI I100G PRO MESH сірий (MINI I100G PRO MESH) Без БЖ
Код товару: 234628NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 234628NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.