Корпус MSI MAG Pano 100R PZ без БЖ (MAG PANO 100R PZ) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | MSI |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Підсвічування корпусу: | ARGB |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 390 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 175 мм |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 1 шт (комбо) |
| К-сть 2,5" відсіків: | 1 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 5 шт. |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Зверху та знизу |
| Місць під вентилятори: | 10 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 4x 120 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 3x 120 мм / 2х 140 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | 3x 120 мм |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 2 шт. |
| Розмір СВО ззаду: | 140 мм |
| Розмір СВО зверху: | 360 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь |
| Cable free технологія: | Є |
| Дизайн передньої панелі: | Прозора |
| Місць під вентилятори збоку: | 3x 120 мм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377231565 |
Корпус MSI MAG Pano 100R PZ без БЖ (MAG PANO 100R PZ) Без БП
Код товару: 242334NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 242334NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Полумисний Матвій
Щойно замовив, дуже чекаю коли прийде. Сервіс дуже сподобався, менеджери швидко відповідають на запитання. Найкраща ціна так ще і акція.
08.08.2025
Відповісти
Полумисний Матвій
Щойно замовив, дуже чекаю коли прийде. Сервіс дуже сподобався, менеджери швидко відповідають на запитання. Найкраща ціна так ще і акція.
08.08.2025
Відповісти
Тарас
Чудовий варіант, якраз для габаритних відеокарт та башт на процесор, дуже задоволений покупкою!
17.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
19.11.2024
Тарас
Корпус топ, правда розмір трохи здивував, але ціна-якісь та комплект того варті.
15.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
19.11.2024
Відгуки (4)
Полумисний Матвій
Щойно замовив, дуже чекаю коли прийде. Сервіс дуже сподобався, менеджери швидко відповідають на запитання. Найкраща ціна так ще і акція.
08.08.2025
Відповісти
Полумисний Матвій
Щойно замовив, дуже чекаю коли прийде. Сервіс дуже сподобався, менеджери швидко відповідають на запитання. Найкраща ціна так ще і акція.
08.08.2025
Відповісти
Тарас
Чудовий варіант, якраз для габаритних відеокарт та башт на процесор, дуже задоволений покупкою!
17.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
19.11.2024
Тарас
Корпус топ, правда розмір трохи здивував, але ціна-якісь та комплект того варті.
15.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
19.11.2024