Корпус MSI MAG Forge 100M Black (MAG Forge 100M) Без БП Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | MSI |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 330 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 160 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 2 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 7 шт. |
| USB: | 2x USB 3.2 |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Є |
| Місць під вентилятори: | 6 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 3x 120 мм |
| Штатні вентилятори: | 3 шт. |
| Місць під вентилятори спереду: | 3x 120 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 2x 120 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | Немає |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 3 шт. |
| Розмір СВО спереду: | 240 мм |
| Розмір СВО ззаду: | 120 мм |
| Розмір СВО зверху: | 240 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Пластик, Загартоване скло |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 421x210x499 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Гратчаста |
| Місць під вентилятори збоку: | Немає |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072676414 |
Корпус MSI MAG Forge 100M Black (MAG Forge 100M) Без БП Б/в
Код товару: 113501USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 113501USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноЗавтра Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Август Бездушный
Какой дефект?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Август Бездушный. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні.
Денис
А комплектація повна? Порівнюючи з новим
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться будь ласка з нами для консультації по цьому питанню Дані для зв'язку є у розділі Контакти
02.08.2023
Свиридов Артем
Кулера и стойки для материнской платы идут с корпусом?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Свиридов Артем. Нажаль даного корпусу немає в наявності. На сайті є великий вибір корпусів і ми зможемо підібрати для Вас гарний варіант.
Артём Свиридов
Кулера и стойки для материнской платы идут с корпусом?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Артём Свиридов. Ні, тільки корпус.
Відгуки (4)
Август Бездушный
Какой дефект?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Август Бездушный. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні.
Денис
А комплектація повна? Порівнюючи з новим
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться будь ласка з нами для консультації по цьому питанню Дані для зв'язку є у розділі Контакти
02.08.2023
Свиридов Артем
Кулера и стойки для материнской платы идут с корпусом?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Свиридов Артем. Нажаль даного корпусу немає в наявності. На сайті є великий вибір корпусів і ми зможемо підібрати для Вас гарний варіант.
Артём Свиридов
Кулера и стойки для материнской платы идут с корпусом?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Артём Свиридов. Ні, тільки корпус.