Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black (G99.O11AMX.00) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | Lian Li |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Форм-фактор плати: | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 362 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 170 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 6 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 4 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 7 шт. |
| USB: | 2x USB 3.0, 1x USB Type C |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Є |
| Місць під вентилятори: | 7 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 1x 120 мм, 2x 140 мм |
| Штатні вентилятори: | 3 шт. |
| Місць під вентилятори спереду: | Немає |
| Місць під вентилятори ззаду: | Немає |
| Місць під вентилятори зверху: | 3x 120 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | 2x 120 мм |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 4 шт. |
| Розмір СВО спереду: | 280 мм |
| Розмір СВО зверху: | 280 мм |
| Розмір СВО знизу: | 280 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Пластик, Загартоване скло |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 400x288x384 мм |
| Місць під вентилятори збоку: | 2x 120 мм |
| Підтримка СВО: | 120, 240, 280 |
| Розмір СВО збоку: | 120/240 мм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4718466010681 |
Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black (G99.O11AMX.00) Без БП
Код товару: 193541NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 193541NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Bobos
Корпус топ! Доставили за годину часу +/-. 5700x3d + 5700xt - температури 60/55. Проц під повітряним охолодженням scythe ninja 5. Для тих хто любить сам процес збірки, просто отримаєте насолоду)
28.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024
Відгуки (1)
Bobos
Корпус топ! Доставили за годину часу +/-. 5700x3d + 5700xt - температури 60/55. Проц під повітряним охолодженням scythe ninja 5. Для тих хто любить сам процес збірки, просто отримаєте насолоду)
28.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024