Корпус GTL N3202C Mandalorian Black (N3202C) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | GTL |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Підсвічування корпусу: | RGB |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 320 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 150 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 3 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 7 шт. |
| USB: | 2x USB 3.0 |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Зверху |
| Пилові фільтри: | Є |
| Місць під вентилятори: | 2 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | Немає |
| Штатні вентилятори: | Немає |
| Місць під вентилятори спереду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 80 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | Немає |
| Місць під вентилятори знизу: | Немає |
| Можливість встановлення СВО: | Немає |
| Місць під СВО: | Немає |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Акрилове скло |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 360x170x410 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Суцільна |
| Місць під вентилятори збоку: | 1x 120 мм |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Корпус GTL N3202C Mandalorian Black (N3202C) Без БП
Код товару: 211199NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 211199NEW
Гарантія: 12міс.
Великодній розпродаж в COMPX
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Петулько Максим Игорович
Покупал для себя, ожидание было что подсветка была медленной, а реальность подсветка резкая, много где погнуто, алюминий, что сказать, но плюс что он лёгкий, и довольно красивый , за свою цену немного оправдан и не очень, по качеству он от 700 до 800, а так сойдет
29.07.2024
Відповісти
Асмунд
Купував для куми, попросила своє старезне залізо на 1150 перенести, в свіженький корпус з каленим склом. Дякувати Богу вона сама його обрала, бо коли оглянув на місці, та не уважно, то виявився акрил, за таку ціну, не здивований) Але кума то все ж жінка, думав на голову одягне замість капелюха) Трохи повмовлявши, пообіцяв посидіти з хресником вихідний, зжалилась, навіть кави заварила) Наступного дня подзвонив до Компікс, сказав, що там помилка в описі, ну щоб, може когось врятувати, не всі ж жінки лояльні, через деякий час подивився - виправили, може кого врятував, не дякуйте) Персонал в магазині 12 Балів)
Враження від корпусу - легкий, маленький, стриманий, з каблом трохи повозився, все ж дужок для кабельменеджементу не має жодних. Трохи погнутий всередині, мав нюанси з співпадінням ніжок до матплати.
Для особистого ПК не рекомендую.
Але кумі подобається, а я цілий)
22.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день , дякуємо за відгук, завжди раді вас бачити на магазині.
28.04.2024
Anton
За свою ціну нормальний корпус зі своїми плюсами та мінусами. Але загалом за ці гроші нічого гарного іншого практично немає.
З плюсів: він гарний. є стильна передня панель з ргб підсвічуванням та бічною перфорацією.Є бічне вікно але акрил пластик.Ще з плюсів є місце ззаду для кабелів.
Хоч і мелат тонкий, але є ребра жорстокості. Коротше з цим норм.
На видування можна встановити вентилятор 80 або 90мм
А попереду 120мм встануть.
Дивився огляди що в нього влазять трез кулерні відеокарти.це+
І тепер з мінусів.
Блок живлення зверху.І що не сподобалося так це те, що SSD і HDD прикручується просто внизу корпусу до металевої пластини. Але самі отвори опуклі що б не коротило об корпус.
05.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
07.02.2024
Відгуки (3)
Петулько Максим Игорович
Покупал для себя, ожидание было что подсветка была медленной, а реальность подсветка резкая, много где погнуто, алюминий, что сказать, но плюс что он лёгкий, и довольно красивый , за свою цену немного оправдан и не очень, по качеству он от 700 до 800, а так сойдет
29.07.2024
Відповісти
Асмунд
Купував для куми, попросила своє старезне залізо на 1150 перенести, в свіженький корпус з каленим склом. Дякувати Богу вона сама його обрала, бо коли оглянув на місці, та не уважно, то виявився акрил, за таку ціну, не здивований) Але кума то все ж жінка, думав на голову одягне замість капелюха) Трохи повмовлявши, пообіцяв посидіти з хресником вихідний, зжалилась, навіть кави заварила) Наступного дня подзвонив до Компікс, сказав, що там помилка в описі, ну щоб, може когось врятувати, не всі ж жінки лояльні, через деякий час подивився - виправили, може кого врятував, не дякуйте) Персонал в магазині 12 Балів)
Враження від корпусу - легкий, маленький, стриманий, з каблом трохи повозився, все ж дужок для кабельменеджементу не має жодних. Трохи погнутий всередині, мав нюанси з співпадінням ніжок до матплати.
Для особистого ПК не рекомендую.
Але кумі подобається, а я цілий)
22.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день , дякуємо за відгук, завжди раді вас бачити на магазині.
28.04.2024
Anton
За свою ціну нормальний корпус зі своїми плюсами та мінусами. Але загалом за ці гроші нічого гарного іншого практично немає.
З плюсів: він гарний. є стильна передня панель з ргб підсвічуванням та бічною перфорацією.Є бічне вікно але акрил пластик.Ще з плюсів є місце ззаду для кабелів.
Хоч і мелат тонкий, але є ребра жорстокості. Коротше з цим норм.
На видування можна встановити вентилятор 80 або 90мм
А попереду 120мм встануть.
Дивився огляди що в нього влазять трез кулерні відеокарти.це+
І тепер з мінусів.
Блок живлення зверху.І що не сподобалося так це те, що SSD і HDD прикручується просто внизу корпусу до металевої пластини. Але самі отвори опуклі що б не коротило об корпус.
05.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
07.02.2024