Корпус GTL Gaming Infinity Pink без БЖ (GTLN275-1P) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | GTL |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mini-Tower |
| Підсвічування корпусу: | RGB |
| Форм-фактор плати: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 320 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 160 мм |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 1 шт (комбо) |
| К-сть 2,5" відсіків: | 3 шт / 1 конвертований з 3.5" |
| К-сть слотів розширення: | 5 шт. |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Вбудовані вентилятори: | Немає |
| Штатні вентилятори: | Немає |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 2x 140 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | 2x 140 мм |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 2 шт. |
| Розмір СВО ззаду: | 140 мм |
| Розмір СВО зверху: | 280 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Колір: | Рожевий |
| Габарити: | 335x275x355 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Прозора |
| Місць під вентилятори збоку: | 2x 120 мм |
| Наявність в магазинах | Одеса |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Корпус GTL Gaming Infinity Pink без БЖ (GTLN275-1P) Без БП
Код товару: 258350NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 258350NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.