Корпус Deepcool CC560 черний (CC560 V2) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | Deepcool |
| Призначення: | Робоча станція |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Підсвічування корпусу: | LED (Синій) |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 370 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 165 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 2 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 7 шт. |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Немає |
| Місць під вентилятори: | 6 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 4x 120 мм |
| Штатні вентилятори: | 4 шт. |
| Місць під вентилятори спереду: | 3x 120 мм / 3х 140 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 2x 140 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | 2x 120 мм |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 3 шт. |
| Розмір СВО спереду: | 120/140/240/280/360 мм |
| Розмір СВО ззаду: | 120 мм |
| Розмір СВО зверху: | 120/140/240 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 483x432x215 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Прозора |
| Місць під вентилятори збоку: | Немає |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Корпус Deepcool CC560 черний (CC560 V2) Без БП
Код товару: 233179NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 233179NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Антон
Просторий корпус , який має багато місця для кабель менеджменту. Хороші 4-ри встроєні кулери з Led підсвіткою, доволі тихі. Передня панель не повністю відкрита, але цього достатньо для хорошого надходження повітря.
03.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
03.07.2024
Відгуки (1)
Антон
Просторий корпус , який має багато місця для кабель менеджменту. Хороші 4-ри встроєні кулери з Led підсвіткою, доволі тихі. Передня панель не повністю відкрита, але цього достатньо для хорошого надходження повітря.
03.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
03.07.2024