Корпус Fractal Design North Chalk White (FD-C-NOR1C-03) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | Fractal Design |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 355 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 145 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 2 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 7 шт. |
| USB: | 2x USB 3.2, 1x USB Type C |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Є |
| Місць під вентилятори: | 6 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 2x 140 мм |
| Штатні вентилятори: | 2 шт. |
| Місць під вентилятори спереду: | 3x 120 мм / 2х 140 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 2x 140 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | Немає |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 3 шт. |
| Розмір СВО спереду: | 360 мм |
| Розмір СВО ззаду: | 120 мм |
| Розмір СВО зверху: | 240 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 469x215x447 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Гратчаста |
| Місць під вентилятори збоку: | Немає |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 7340172704720 |
Корпус Fractal Design North Chalk White (FD-C-NOR1C-03) Без БП
Код товару: 212512NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 212512NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Олесь Недожий
Корпус дуже крутий! Якість конструкції, стильним дизайн
Рекомендую
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо, дякуємо за високу оцінку нашого магазину. Ми раді, що ви залишились задоволені нами. Будемо раді співпрацювати і надалі.
03.03.2024
Відгуки (1)
Олесь Недожий
Корпус дуже крутий! Якість конструкції, стильним дизайн
Рекомендую
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо, дякуємо за високу оцінку нашого магазину. Ми раді, що ви залишились задоволені нами. Будемо раді співпрацювати і надалі.
03.03.2024