Корпус ASUS TUF Gaming GT502 Plus White (90DC0093-B19000) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | ASUS |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 400 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 163 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 4 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 11 шт. |
| USB: | 4x USB 3.2, 2x USB 3.2 Type C |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Знизу, зверху та збоку |
| Місць під вентилятори: | 13 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 4x 120 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 3x 120 мм / 2х 140 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | 3x 120 мм |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 3 шт. |
| Розмір СВО ззаду: | 120 мм |
| Розмір СВО зверху: | 360 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 450x285x446 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Прозора |
| Місць під вентилятори збоку: | 6x 120 мм |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Розмір СВО збоку: | 120/240/360 мм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387204689 |
Корпус ASUS TUF Gaming GT502 Plus White (90DC0093-B19000) Без БП
Код товару: 236325NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 236325NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.