Корпус ALmordor Sparkle 170M Matx Black (ALS170MMBK) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | ALmordor |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mini-Tower |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Форм-фактор плати: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 360 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 145 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 1 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 2 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 5 шт. |
| USB: | 2x USB 3.0 |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Є |
| Місць під вентилятори: | 6 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | Немає |
| Штатні вентилятори: | Немає |
| Місць під вентилятори спереду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 80 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 2x 120 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | 2x 120 мм (замість відсіку 3,5") |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 3 шт. |
| Розмір СВО зверху: | 240 мм |
| Матеріали корпуса: | Алюміній, Загартоване скло |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 410x170x360 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Суцільна |
| Місць під вентилятори збоку: | Немає |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6974263740321 |
Корпус ALmordor Sparkle 170M Matx Black (ALS170MMBK) Без БП
Код товару: 217623NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 217623NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Олег
Велике вам спасибі. Не дарма старався і робив візуально гарну збірку, з цим корпусом повноцінна картинка склалась і результат в кайф: мощно і красиво.
03.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
04.09.2023
Юлія Цьомко
Одразу замовила, як тільки побачила цього красеня! Приїхав круто запакованим, наче замовляла потрійне пакування) Ідеальний стан, а на вигляд просто неймовірний! Побачити раз і зрозуміти, що в тебе дома стоїть просто кусок пластику... Дякую! Мені прям... вау! І чоловік в захваті)
23.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Відгуки (2)
Олег
Велике вам спасибі. Не дарма старався і робив візуально гарну збірку, з цим корпусом повноцінна картинка склалась і результат в кайф: мощно і красиво.
03.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
04.09.2023
Юлія Цьомко
Одразу замовила, як тільки побачила цього красеня! Приїхав круто запакованим, наче замовляла потрійне пакування) Ідеальний стан, а на вигляд просто неймовірний! Побачити раз і зрозуміти, що в тебе дома стоїть просто кусок пластику... Дякую! Мені прям... вау! І чоловік в захваті)
23.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023