Корпус 1stPlayer R5-3R1 Color LED Black (R5-3R1) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | 1stPlayer |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Підсвічування корпусу: | RGB |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX |
| Макс. довжина відео, до: | 300 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 160 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 2 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 7 шт. |
| USB: | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Є |
| Місць під вентилятори: | 5 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 3x 120 мм |
| Штатні вентилятори: | 3 шт. |
| Місць під вентилятори спереду: | 2x 120 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 2x 120 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | Немає |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 1 шт. |
| Розмір СВО ззаду: | 120 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Пластик, Загартоване скло |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 185х380х435 мм |
| Місць під вентилятори збоку: | Немає |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6974418989773 |
Корпус 1stPlayer R5-3R1 Color LED Black (R5-3R1) Без БП
Код товару: 157913NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 157913NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Иван
Купил корпус )) радуюсь как ребёнок)) спасибо)))
30.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
18.12.2023
Відгуки (1)
Иван
Купил корпус )) радуюсь как ребёнок)) спасибо)))
30.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
18.12.2023