Система EcoFlow Power Get Set Kit (Без Батарей) (ZMM100-Combo1-EU)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | EcoFlow |
| Ємність батареї | Без батареї |
| Інтерфейси комунікації | Wi-Fi/Bluetooth/LAN |
| Вага, кг | 14 |
| Мобільний застосунок | Так |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3600 Вт |
| Пікова потужність | 7200 Вт |
| Ресурс батареї | Без батареї |
| Розширення системи (ємність) | Так |
| Розширення системи (потужність) | Так |
| Тип батареї | Без батареї |
| Час заряду до 100% | Без батареї |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895251601429 |
Система EcoFlow Power Get Set Kit (Без Батарей) (ZMM100-Combo1-EU)
Код товару: 244446NEW
Гарантія: 60міс.
Код товару: 244446NEW
Гарантія: 60міс.
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.