Геймерський стіл ALmordor E140G Black, Gaming Desk, EATX / ATX / Micro ATX, CPU - 135 мм / VGA - 37 (E140G)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Геймерський стіл |
| Виробник | ALmordor |
| Форма: | Прямокутна |
| Ширина: | 140 см |
| Глибина: | 70 см |
| Спосіб регулювання: | Електричний |
| Тримач для навушників: | Немає |
| Тримач для пляшки: | Немає |
| Матеріал ніжок: | Метал |
| Матеріал стільниці: | Метал |
| Додаткове обладнання: | Немає |
| Додатково: | Відсік для деталей ПК |
| Технологія підсвічування: | RGB |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 60 кг |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Геймерський стіл ALmordor E140G Black, Gaming Desk, EATX / ATX / Micro ATX, CPU - 135 мм / VGA - 37 (E140G)
Код товару: 217632NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 217632NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.