СВО Darkflash TR240 Black (TR240) U1
Характеристики
| Стан товару | Новий U1 |
| Тип товару | СВО |
| Виробник | Darkflash |
| Тип охолодження: | Активне |
| Призначення: | Для процесора |
| Повітрянний потік: | 70 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 2 шт. |
| Роз'єм підключення вентилятора: | 4pin PWM |
| Частота обертів вентилятора: | 800-1800 об/хв |
| Рівень шуму: | 28-35 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Розмір радіатору: | 274x120x27 мм |
| Номінальна напруга, В: | 12 |
| Розмір вентилятора: | 120x120x25 мм |
| Регулятор обертів: | авто (PWM) |
| Розмір помпи: | 75x75x53 мм |
| Роз'єм підключення помпи: | 3pin |
| Частота обертання помпи: | 2400 об/хв |
| Колір: | Чорний |
| Технологія підсвічування: | ARGB |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6926170083107 |
СВО Darkflash TR240 Black (TR240) U1
Код товару: 261966NEWU1
Гарантія: 12міс.
Код товару: 261966NEWU1
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.