Ігрове крісло Anda Seat Phantom 3 Pro L Black (AD18YC-06-B-F) U1
Характеристики
| Стан товару | Новий U1 |
| Тип товару | Ігрове крісло |
| Виробник | Anda Seat |
| Механізми: | Conventional Tilt |
| Клас газліфту: | 4 клас |
| Ширина сидіння: | 52 см |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм: | 84 см |
| Матеріал основи: | Алюміній |
| Матеріал оббивки: | Тканина |
| Підлокітники: | 4D |
| Максимальне навантаження: | 150 кг |
| Вага крісла: | 23 кг |
| Колір: | Чорний |
| Максимальний зріст: | 200 см |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6972417136396 |
Ігрове крісло Anda Seat Phantom 3 Pro L Black (AD18YC-06-B-F) U1
Код товару: 238498NEWU1
Гарантія: 12міс.
Код товару: 238498NEWU1
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.