Ігрова консоль Microsoft Xbox Series X 1TB Black (RRT-0009)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Ігрова консоль |
| Виробник | Microsoft |
| Процесор: | AMD Custom Zen 2 |
| К-сть ядер процесора: | 8 |
| Базов. тактовая частота: | 3.8 ГГц |
| Макс. роздільна здатність: | 3840x2160 |
| Оперативна пам'ять: | 16 Гб |
| Об'єм накопичувача: | 1 ТБ |
| Інтерфейси: | 3x USB 3.1 Gen1, 1x HDMI 2.1, 1x mini-jack 3.5 mm (Геймпад) |
| Ethernet: | 802.3 10/100/1000 |
| Покоління Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (AC) |
| Bluetooth: | Є |
| У комплекті: | HDMI кабель, кабель живлення |
| Габарити: | 151x151x301 мм |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 4.5 кг |
| Ігри в комплекті: | Немає |
| К-сть контролерів в комплекті: | 1 шт. |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, àбанк 2 міс, eDilo 1 міс, |
| Оптичний привід: | Blu-Ray (4K UHD) |
| Тип консолі: | Стаціонарна |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 5907595648196 |
Ігрова консоль Microsoft Xbox Series X 1TB Black (RRT-0009)
Код товару: 188278NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 188278NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.