Ігрова консоль Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 825Gb (1000040658)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Ігрова консоль |
| Виробник | Sony |
| Процесор: | AMD Ryzen Zen 2 |
| К-сть ядер процесора: | 8 |
| Базов. тактовая частота: | 3.5 ГГц |
| Макс. роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Оперативна пам'ять: | 16 Гб |
| Об'єм накопичувача: | 825 Гб |
| Інтерфейси: | 2x USB Type-A, 2x USB Type-C, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 1x mini-jack 3.5 mm (Геймпад) |
| Покоління Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (AX) |
| Bluetooth: | 5.1 |
| У комплекті: | Геймпад, HDMI кабель, кабель USB Type C, кабель живлення, документація |
| Габарити: | 358x80x216 мм |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 2.6 кг |
| Ігри в комплекті: | Немає |
| К-сть контролерів в комплекті: | 1 шт. |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська, Івано-Франківськ, Чернівці, Київ Херсонський, Полтава, Харків, Львів Газова, Дніпро, Одеса |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Оптичний привід: | Немає |
| Тип консолі: | Стаціонарна |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Ігрова консоль Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 825Gb (1000040658)
Код товару: 230359NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 230359NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
TRF
Компактніша версія PS5 без дисковод. Нема сенку переплачувати за про версію
06.01.2026
Відповісти
Дмитро
Все супер. В мене ревізія CFI-2116, виготовлення серпень 2025. Ці вже з апдейтом Liquid Metal
24.12.2025
Відповісти
Відгуки (2)
TRF
Компактніша версія PS5 без дисковод. Нема сенку переплачувати за про версію
06.01.2026
Відповісти
Дмитро
Все супер. В мене ревізія CFI-2116, виготовлення серпень 2025. Ці вже з апдейтом Liquid Metal
24.12.2025
Відповісти