Ігрова консоль Sony PlayStation 5 Slim Blu-ray 1TB White (1000040594)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Ігрова консоль |
| Виробник | Sony |
| Процесор: | AMD Ryzen Zen 2 |
| К-сть ядер процесора: | 8 |
| Базов. тактовая частота: | 3.5 ГГц |
| Макс. роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Оперативна пам'ять: | 16 Гб |
| Об'єм накопичувача: | 1 ТБ |
| Інтерфейси: | 2x USB Type-A, 2x USB Type-C, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 1x mini-jack 3.5 mm (Геймпад) |
| Покоління Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (AX) |
| Bluetooth: | 5.1 |
| У комплекті: | Геймпад, HDMI кабель, кабель USB Type C, кабель живлення, документація |
| Габарити: | 358x96x216 мм |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 3.2 кг |
| Ігри в комплекті: | Немає |
| К-сть контролерів в комплекті: | 1 шт. |
| Наявність в магазинах | Львів Газова |
| Оптичний привід: | Blu-Ray (4K UHD) |
| Тип консолі: | Стаціонарна |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Ігрова консоль Sony PlayStation 5 Slim Blu-ray 1TB White (1000040594)
Код товару: 230357NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 230357NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для консолі
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Сергій
Оновився, днями, як раз коли були знижки. Стару пс4про здав тут же по трейдін. Все швидко, зрозуміло. ДЯкую Compx.
05.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Сергій, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтеся.
05.03.2024
Відгуки (1)
Сергій
Оновився, днями, як раз коли були знижки. Стару пс4про здав тут же по трейдін. Все швидко, зрозуміло. ДЯкую Compx.
05.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Сергій, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтеся.
05.03.2024