Відеокарта Gigabyte GTX 1070 8Gb Gaming G1 (GV-N1070G1 GAMING-8GD) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1822 МГц |
| Частота пам'яті: | 8008 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1920 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 286x115x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 11317 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 286 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 160 Вт |
| Текстурних блоків | 120 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Gigabyte GTX 1070 8Gb Gaming G1 (GV-N1070G1 GAMING-8GD) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 110826USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 110826USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (15)
Сергєєв Олександр
Забрав сьогодні цю відеокарточку. На вигляд як нова. Щодо справності, то працює нормально, не грієтся. Кулери працюють тихо, але в мене поки що не запускались більше 30%. Єдиний ньюанс це чомусь LED котрий індетифікує що відеокарта підєднана до БП - не працює. Не світится індкатор білим. Але підсвітка Gigabyte та Fan Stop - працює. Тому не страшно. Стосовно FPS то він виріс у мене десь на 20-40%. Але ще потрібно тестувати. Сьогодні тільки перший день використання. Гарантії 3 місяці в принципі достатньо, подивимося як буде працювати.
02.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за Ваш відгук! Описане щодо LED залежить від конкретної модифікації. Водночас згідно з інструкціями виробника LED (світлодіо́д) підсвічує статус, цитуємо "Кабель живлення відключений". Тобто при некоректній роботі. То ж схоже що у Вас все добре. Якщо все ж таки виникнуть питання - звертайтесь за контактами техпідтримки вказаними на сайті. Приємного користування.
03.03.2025
Саша
Доброї ночі чи влізе відеокарта у корпус Gamemax G561
04.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, відеокарта в даний корпус встане.
04.12.2023
Богдан
Корпус 1stPlayer M5-500PLS в такий корпус відеокарта підійде?
02.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. На жаль не підійде, довжина відеокарти складає 280мм, у Вас в корпус поміщаються відеокарти довжиною до 270мм. Зверніть увагу ось на цей варіант https://compx.ua/videokarta-palit-gtx-1070-8gb-dual-ne51070015p2-1043d-b-u/
22.12.2023
Владислав
чи підійде вона до цього бп? CHIEFTEC Smart 700W
28.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, ніяких проблем виникнути не має.
13.11.2023
Кирилл
якого вона діаметра я думаю поміститься вона в мій ПК?
16.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, це залежить від Вашого корпусу. Повні розміри відеокарти такі 42 x 286 x 115 мм.
16.08.2023
Відгуки (15)
Сергєєв Олександр
Забрав сьогодні цю відеокарточку. На вигляд як нова. Щодо справності, то працює нормально, не грієтся. Кулери працюють тихо, але в мене поки що не запускались більше 30%. Єдиний ньюанс це чомусь LED котрий індетифікує що відеокарта підєднана до БП - не працює. Не світится індкатор білим. Але підсвітка Gigabyte та Fan Stop - працює. Тому не страшно. Стосовно FPS то він виріс у мене десь на 20-40%. Але ще потрібно тестувати. Сьогодні тільки перший день використання. Гарантії 3 місяці в принципі достатньо, подивимося як буде працювати.
02.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за Ваш відгук! Описане щодо LED залежить від конкретної модифікації. Водночас згідно з інструкціями виробника LED (світлодіо́д) підсвічує статус, цитуємо "Кабель живлення відключений". Тобто при некоректній роботі. То ж схоже що у Вас все добре. Якщо все ж таки виникнуть питання - звертайтесь за контактами техпідтримки вказаними на сайті. Приємного користування.
03.03.2025
Саша
Доброї ночі чи влізе відеокарта у корпус Gamemax G561
04.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, відеокарта в даний корпус встане.
04.12.2023
Богдан
Корпус 1stPlayer M5-500PLS в такий корпус відеокарта підійде?
02.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. На жаль не підійде, довжина відеокарти складає 280мм, у Вас в корпус поміщаються відеокарти довжиною до 270мм. Зверніть увагу ось на цей варіант https://compx.ua/videokarta-palit-gtx-1070-8gb-dual-ne51070015p2-1043d-b-u/
22.12.2023
Владислав
чи підійде вона до цього бп? CHIEFTEC Smart 700W
28.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, ніяких проблем виникнути не має.
13.11.2023
Кирилл
якого вона діаметра я думаю поміститься вона в мій ПК?
16.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, це залежить від Вашого корпусу. Повні розміри відеокарти такі 42 x 286 x 115 мм.
16.08.2023