Геймерський стіл Lorgar PRO 80G Glass Black (LRG-DP80G)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Геймерський стіл |
| Виробник | Lorgar |
| Ширина: | 140 см |
| Глибина: | 68 см |
| Висота: | 70.5-116.5 см |
| Спосіб регулювання: | Електричний |
| Максимальне навантаження: | 80 кг |
| Матеріал ніжок: | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал стільниці: | Скло |
| Додатково: | Вбудована бездротова зарядка |
| Технологія підсвічування: | RGB |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 46.5 кг |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Геймерський стіл Lorgar PRO 80G Glass Black (LRG-DP80G)
Код товару: 263586NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 263586NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.