Блок живлення Gigabyte 850W ATX 3.0 80 PLUS Gold (GP-UD850GM PG5)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Gigabyte |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 850 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 70.8 A |
| Вихідний струм, +5V: | 20 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 2x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 4x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 8 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 90% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Додатково: | Офіційна сертифікація 80+ Gold, Модульне під'єднання кабелів, PCI-E 5.0 (16 pin) |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 6 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Блок живлення Gigabyte 850W ATX 3.0 80 PLUS Gold (GP-UD850GM PG5)
Код товару: 203614NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 203614NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Микола Панченко
Купив у друга такий же блок, так сказати жаба давила купувати новий ) Під 4070 ті став чудово, круто, що без перехідника можна все підключити.
15.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо Вам за гарну оцінку, ми раді що Вам сподобалось.
16.08.2023
Вадім
Шукав дешевий варіант з 16-pin (PCI-E 5.0), бо не хотів підключати карту через перехідник. Нормальний блок, поставив, все працює. Доставили швидко.
06.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
09.08.2023
Відгуки (2)
Микола Панченко
Купив у друга такий же блок, так сказати жаба давила купувати новий ) Під 4070 ті став чудово, круто, що без перехідника можна все підключити.
15.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо Вам за гарну оцінку, ми раді що Вам сподобалось.
16.08.2023
Вадім
Шукав дешевий варіант з 16-pin (PCI-E 5.0), бо не хотів підключати карту через перехідник. Нормальний блок, поставив, все працює. Доставили швидко.
06.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
09.08.2023