Блок живлення ASUS TUF-GAMING-750G PCIE5 750W Gold (90YE00S3-B0NA00)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | ASUS |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 750 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 62 A |
| Вихідний струм, +5V: | 25 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 25 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.8 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 3x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 3 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 5 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | Немає |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 135 мм |
| Функції захисту: | OPP, OVP, UVP, SCP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 92% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x150x86 мм |
| Вага: | 2.37 кг |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711081786733 |
Блок живлення ASUS TUF-GAMING-750G PCIE5 750W Gold (90YE00S3-B0NA00)
Код товару: 204298NEW
Гарантія: 72міс.
Код товару: 204298NEW
Гарантія: 72міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Олег Васильович
Користуюсь ним ще десь із грудня 25 року,що я можу сказати,доки у мене стояла затичка у вигляді gt730 +5600 райзен то можна було сміливо іти на конкурс найтихішого ПК!Вентилятор навіть не вмикався в принципі.Потім у мене з'явилася 6800ХТ + 7700райзен,вентилятор тепер вмикається,але його ніколи не чутно,бо якщо вже і є навантаження то чутно тільки відеокарту.
Тихий,красивий(якщо корпус відповідний).
25.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
26.08.2025
Менеджер CompX
Добрий день, то якої самої збірки?
11.08.2025
Дмитро
Місяць тому залишав тут негативний коментар, а він тут так і не з'явився.
Це якась модерація тут у вас?
18.02.2025
Відповісти
Олег Васильович
Так а що не так?Бо я користуюсь уже десь місяців 4,жодних нарікань нема.
27.04.2025
Сергій
Чи достатньо буде цього блоку для відеокарти ВІДЕОКАРТА MSI RTX 3070TI VENTUS 3X 8G OC (RTX 3070 TI VENTUS 3X 8G OC) (GDDR6X, 256 BIT, PCI-E 4.0 X16) Б/В. Дякую.
30.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, вистачить.
02.10.2023
Відгуки (5)
Олег Васильович
Користуюсь ним ще десь із грудня 25 року,що я можу сказати,доки у мене стояла затичка у вигляді gt730 +5600 райзен то можна було сміливо іти на конкурс найтихішого ПК!Вентилятор навіть не вмикався в принципі.Потім у мене з'явилася 6800ХТ + 7700райзен,вентилятор тепер вмикається,але його ніколи не чутно,бо якщо вже і є навантаження то чутно тільки відеокарту.
Тихий,красивий(якщо корпус відповідний).
25.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
26.08.2025
Менеджер CompX
Добрий день, то якої самої збірки?
11.08.2025
Дмитро
Місяць тому залишав тут негативний коментар, а він тут так і не з'явився.
Це якась модерація тут у вас?
18.02.2025
Відповісти
Олег Васильович
Так а що не так?Бо я користуюсь уже десь місяців 4,жодних нарікань нема.
27.04.2025
Сергій
Чи достатньо буде цього блоку для відеокарти ВІДЕОКАРТА MSI RTX 3070TI VENTUS 3X 8G OC (RTX 3070 TI VENTUS 3X 8G OC) (GDDR6X, 256 BIT, PCI-E 4.0 X16) Б/В. Дякую.
30.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, вистачить.
02.10.2023