Блок живлення GameMax VP-800-M-RGB 800W (VP-800-M-RGB)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | GameMax |
| Тип: | Комп'ютерний |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 800 Вт |
| Вихідний струм, +12V1: | 60 A |
| Вихідний струм, +5V: | 20 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.5 A |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 2x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 2 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Немає |
| Кількість SATA роз'ємів: | 6 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 3 шт. |
| Технологія підсвічування: | RGB |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 80% |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Стандарт ATX12V: | 2.31 |