Блок живлення Chieftec Chieftronic PowerPlay 1050W (GPU-1050FC) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Chieftec |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 1050 Вт |
| Максимальні навантаження 12в: | 999 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 83 A |
| Вихідний струм, +5V: | 22 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 22 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 2x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 8x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 8 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 9 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 3 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 140 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OVP, SCP, OTP, SIP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 94% |
| Колір: | Чорно-червоний |
| Габарити: | 160x150x86 мм |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Охолодження: | напівпасивна (відключення вентилятора) |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 0753263076106 |
Блок живлення Chieftec Chieftronic PowerPlay 1050W (GPU-1050FC) Б/в
Код товару: 134087USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 134087USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Дмитро К
За ці гроші - бестбай. На місці перевірили з ртх 3080 - тихенько працює, ніяких питань
13.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2025
Ярослав
Чудовий стан товару. Працює без будь-яких проблем.
14.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.07.2025
Відгуки (2)
Дмитро К
За ці гроші - бестбай. На місці перевірили з ртх 3080 - тихенько працює, ніяких питань
13.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2025
Ярослав
Чудовий стан товару. Працює без будь-яких проблем.
14.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.07.2025