Блок живлення MSI MEG Ai1300P 1300W PCIE5 80+ Titanium (MEG Ai1300P PCIE5)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | MSI |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 1300 Вт |
| Вихідний струм, +12V1: | 108.33 A |
| Вихідний струм, +5V: | 25 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 25 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin, 1x8pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 8x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 8 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 16 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 92% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 160x150x86 мм |
| Додатково: | Официальная сертификация 80+ Titanium, Модульное подключение кабелей, PCI-E 5.0 (16 pin) |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Охолодження: | напівпасивна (відключення вентилятора) |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072970260 |
Блок живлення MSI MEG Ai1300P 1300W PCIE5 80+ Titanium (MEG Ai1300P PCIE5)
Код товару: 199868NEW
Гарантія: 120міс.
Код товару: 199868NEW
Гарантія: 120міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Вадим
Блок живлення дуже сподобався. Вивчав характеристики на сайтах, оглядах інших людей. Все співпало. Особливо сподобався контроль живлення через MSI Centr. Коли в тебе все MSI, то почінається справжнє диво. За допомогою штучного інтелекту програма MSI AL Engine сама все корегує. Єдиний недолік то ціна, але мрія дешевою не буває.
18.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
19.06.2024
Відгуки (1)
Вадим
Блок живлення дуже сподобався. Вивчав характеристики на сайтах, оглядах інших людей. Все співпало. Особливо сподобався контроль живлення через MSI Centr. Коли в тебе все MSI, то почінається справжнє диво. За допомогою штучного інтелекту програма MSI AL Engine сама все корегує. Єдиний недолік то ціна, але мрія дешевою не буває.
18.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
19.06.2024