Блок живлення Be quiet! Pure Power 12 M 850W (BN344)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Be quiet! |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 850 Вт |
| Максимальні навантаження 12в: | 850 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 40 A |
| Вихідний струм, +5V: | 22 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 22 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin, 1x8pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 4x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 4 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 6 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 2 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | Немає |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Німеччина |
| ККД (%): | 93% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 160x150x86 мм |
| Додатково: | Офіційна сертифікація 80+ Gold, Модульне під'єднання кабелів, PCI-E 5.0 (16 pin) |
| Країна реєстрації бренду: | Німеччина |
| Охолодження: | Вентилятор |
| Стандарт ATX12V: | 3.1 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Блок живлення Be quiet! Pure Power 12 M 850W (BN344)
Код товару: 203600NEW
Гарантія: 120міс.
Код товару: 203600NEW
Гарантія: 120міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Роман
Блок вартий уваги. Справді тихий і нарікань в роботі поки немає.
25.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
25.06.2024
Юрій Рижов
Класний блок. Ставився дуже легко, міцні кабелі, яких достотньо по довжині. Досить тихий, тепер пк майже безшумний. Швидко доставили, якісне обслуговування, буду замовляти тут ще, дякую.
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
14.08.2023
MiKоlay
Користуюсь вже декілька місяців. Стабільна та надійна робота системи, високий ККД і практично не чутний в роботі. Плюсую в рекомендації
30.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
10.08.2023
Відгуки (3)
Роман
Блок вартий уваги. Справді тихий і нарікань в роботі поки немає.
25.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
25.06.2024
Юрій Рижов
Класний блок. Ставився дуже легко, міцні кабелі, яких достотньо по довжині. Досить тихий, тепер пк майже безшумний. Швидко доставили, якісне обслуговування, буду замовляти тут ще, дякую.
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
14.08.2023
MiKоlay
Користуюсь вже декілька місяців. Стабільна та надійна робота системи, високий ККД і практично не чутний в роботі. Плюсую в рекомендації
30.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
10.08.2023