Блок живлення ASUS ROG-LOKI-750P-SFX-L-GAMING PCIE5 750W Platinum (90YE00N4-B0NA00)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | ASUS |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | SFX |
| Потужність: | 750 Вт |
| Вихідний струм, +12V1: | 70.8 A |
| Вихідний струм, +5V: | 20 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.8 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 2x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 3x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 3 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 6 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | Немає |
| Технологія підсвічування: | ARGB |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 92% |
| Колір: | Чорно-білий |
| Габарити: | 125x125x63 мм |
| Вага: | 1.83 кг |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711081722915 |
Блок живлення ASUS ROG-LOKI-750P-SFX-L-GAMING PCIE5 750W Platinum (90YE00N4-B0NA00)
Код товару: 203419NEW
Гарантія: 120міс.
Код товару: 203419NEW
Гарантія: 120міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.