Блок живлення MSI MAG A650BN 650W 80 PLUS Bronze (MAG A650BN)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | MSI |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 650 Вт |
| Максимальні навантаження 12в: | 648 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 54 A |
| Вихідний струм, +5V: | 20 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 2x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 2x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 1 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Немає |
| Кількість SATA роз'ємів: | 5 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 2 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OVP, OTP, SCP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 85% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072849627 |
Блок живлення MSI MAG A650BN 650W 80 PLUS Bronze (MAG A650BN)
Код товару: 165857NEW
Гарантія: 60міс.
Код товару: 165857NEW
Гарантія: 60міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Арсеній
Чудовий блок живлення, спокійно тримає систему R5500 та RTX4060, не шумний
12.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.05.2024
Аврамишин Андрій Ігорович
Гарний та надійний блок, рекомендую брати!
28.04.2024
Відповісти
Ткаченко Іван Іванович
Блок живлення MAG A650BN 650 WATT POWER SUPPLY - хороший, а головне, потужний блок живлення для різних збірок ПК і не тільки
25.03.2024
Відповісти
Кирило
Замінив замість старого Sessonic, не вистачало потужності у новій збірці. Працює, тест навантаження пройшов.
04.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
05.03.2024
Відгуки (4)
Арсеній
Чудовий блок живлення, спокійно тримає систему R5500 та RTX4060, не шумний
12.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.05.2024
Аврамишин Андрій Ігорович
Гарний та надійний блок, рекомендую брати!
28.04.2024
Відповісти
Ткаченко Іван Іванович
Блок живлення MAG A650BN 650 WATT POWER SUPPLY - хороший, а головне, потужний блок живлення для різних збірок ПК і не тільки
25.03.2024
Відповісти
Кирило
Замінив замість старого Sessonic, не вистачало потужності у новій збірці. Працює, тест навантаження пройшов.
04.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
05.03.2024