Блок живлення Corsair RM1000i 1000W (CP-9020084-EU) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Corsair |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 1000 Вт |
| Максимальні навантаження 12в: | 1000 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 83.3 A |
| Вихідний струм, +5V: | 25 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 25 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.8 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin, 1x8pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 8x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 8 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 12 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 11 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 2 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 140 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 88% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 180x150x86 мм |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Охолодження: | Вентилятор |
| Стандарт ATX12V: | 2.4 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Блок живлення Corsair RM1000i 1000W (CP-9020084-EU) Б/в
Код товару: 110840USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 110840USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Денис
Топ за свой прайс, рекомендую.
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
30.08.2023
Відгуки (1)
Денис
Топ за свой прайс, рекомендую.
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
30.08.2023