Блок живлення Chieftec Polaris 750W (PPS-750FC)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Chieftec |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 750 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 62.5 A |
| Вихідний струм, +5V: | 22 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 22 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 2x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 4x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 4 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 8 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 3 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP, SIP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 92% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Стандарт ATX12V: | 2.4 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 0753263076441 |
Блок живлення Chieftec Polaris 750W (PPS-750FC)
Код товару: 122255NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 122255NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Дмитрий
Доброго дня, чи підійде блок живлення на rx 6750 xt?
05.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
16.10.2023
Відгуки (1)
Дмитрий
Доброго дня, чи підійде блок живлення на rx 6750 xt?
05.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
16.10.2023