Блок живлення Aerocool VX Plus 600W (VX Plus 600)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Aerocool |
| Тип: | Комп'ютерний |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 600 Вт |
| Максимальні навантаження 12в: | 468 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-230 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 46 A |
| Вихідний струм, +5V: | 17 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 2x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 2 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Немає |
| Кількість SATA роз'ємів: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 3 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OPP, OVP, UVP, SCP, SIP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | Немає |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 80% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 180x140x86 мм |
| Стандарт ATX12V: | 2.3 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713105962772 |
Блок живлення Aerocool VX Plus 600W (VX Plus 600)
Код товару: 117831NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 117831NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Александр
добрий день чи підійде цей блок живлення для відеокарти GTX 1660 SUPER OC
08.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
25.09.2024
Коля
Бюджетка як вона є, з моєю gtx 980 йому туговато.. Але вивозить, вже пару тижнів грають, все норм, лише пару разів чув як розганявся кулер на блоці, хоча впевнений, якщо ставити біквайт або залман на 600вт то вони б працювали на чілі ))
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
01.09.2023
Ростислав
Рекомендую до покупки. Більше місяця у використанні – стабільна напруга. Повний набір шлейфів. Отлічний вибір!
18.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
20.08.2023
Величко Михайло
Як на мене, то трохи скрипить, та на роботу пк ніяк не впливає. Достатня кількість роз'ємів, бюджетний варіант. Норм
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
14.08.2023
Reven Kostia
Обирав між цим блоком та DE600 від діпкул, проконсультувався з менеджером по телефону, як виявилось ДЕ600 має всього 300вт по 12в лінії... Добре що мені все розжували, я одразу і вирішив замовляти саме аерокул, бо на фоні інших в цю ціну він виглядає прям достойно!
05.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
09.08.2023
Відгуки (5)
Александр
добрий день чи підійде цей блок живлення для відеокарти GTX 1660 SUPER OC
08.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
25.09.2024
Коля
Бюджетка як вона є, з моєю gtx 980 йому туговато.. Але вивозить, вже пару тижнів грають, все норм, лише пару разів чув як розганявся кулер на блоці, хоча впевнений, якщо ставити біквайт або залман на 600вт то вони б працювали на чілі ))
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
01.09.2023
Ростислав
Рекомендую до покупки. Більше місяця у використанні – стабільна напруга. Повний набір шлейфів. Отлічний вибір!
18.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
20.08.2023
Величко Михайло
Як на мене, то трохи скрипить, та на роботу пк ніяк не впливає. Достатня кількість роз'ємів, бюджетний варіант. Норм
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
14.08.2023
Reven Kostia
Обирав між цим блоком та DE600 від діпкул, проконсультувався з менеджером по телефону, як виявилось ДЕ600 має всього 300вт по 12в лінії... Добре що мені все розжували, я одразу і вирішив замовляти саме аерокул, бо на фоні інших в цю ціну він виглядає прям достойно!
05.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
09.08.2023