Відеокарта ASUS GTX 1050Ti 4Gb Rog Strix Gaming OC (STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING) (GDDR5, 128 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1050 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin |
| Частота ядра: | 1392 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 768 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 2x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 241x129x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 5998 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 241 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 75 Вт |
| Текстурних блоків | 48 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS GTX 1050Ti 4Gb Rog Strix Gaming OC (STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING) (GDDR5, 128 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 113522USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 113522USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Натальяб
Карта пришла як нова, температури чудовi , тести скинули у мессенджер, Куллери не чути зовсiм. I найголовнiше, консультацiя була на вiдмiнно!
24.12.2023
Відповісти
Відгуки (1)
Натальяб
Карта пришла як нова, температури чудовi , тести скинули у мессенджер, Куллери не чути зовсiм. I найголовнiше, консультацiя була на вiдмiнно!
24.12.2023
Відповісти