Відеокарта ASUS GTX 1050Ti 4Gb Phoenix (PH-GTX1050TI-4G) (GDDR5, 128 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1050 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| Частота ядра: | 1392 МГц |
| Частота пам'яті: | 7008 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 768 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 192x111x37 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 5998 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 192 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 75 Вт |
| Текстурних блоків | 48 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4712900570175 |
Відеокарта ASUS GTX 1050Ti 4Gb Phoenix (PH-GTX1050TI-4G) (GDDR5, 128 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 100466USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100466USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Руслан
Быстрая доставка, качественный сервис,видюшка в идеальном состоянии.Мое почтение.Рекомендую магазин однозначно.Всем спасибо!
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Руслан. Дякуємо Вам за відгук. Вдалих покупок наступного разу, будемо раді Вам допомогти.
Відгуки (1)
Руслан
Быстрая доставка, качественный сервис,видюшка в идеальном состоянии.Мое почтение.Рекомендую магазин однозначно.Всем спасибо!
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Руслан. Дякуємо Вам за відгук. Вдалих покупок наступного разу, будемо раді Вам допомогти.